Swimming Teams

BOYSGIRLS
BUENAFLOR, Sebastian AntonioBROOKFIELD, Gabriella Alysia Wardhani
GARCIA, FranciscoEIZMENDI, Adriana Dominique
HODGES, Ethan JosephFERNANDEZ, Maria Laetitia
JORDAN, Michael KeilaniFRANCK, Sabrina Michelle
KIKUCHI, YukiHERRERA-LIM, Audrey Heather
MORI, KeiPLAZA, Lauren Justine
PARPAN, Joaquin GabrielVILLAMIL, Maria Sophia Mae
QUINONES, Al Miguel Joseph
SCHIRMER, Kaden Ryan
SEOG, Bohyun “Brian”

Head Coach:RELOJ, Ramon | Assistant Coaches: GAMBOA, Jerry and ALCANTARA, Jerelene

BOYSGIRLS
COLEMAN, James PatrickGO, Joanna
HODGES, Ethan JosephHAN, Soohyun “Linda”
JORDAN, Michael KeilaniHERRERA-LIM, Audrey Heather
KIKUCHI, YukiPLAZA, Lauren Justine
LIM, Malakai Adam CelestinoTHORP, Nataliya Gabrielle
MENDOZA, VicenzoVALMORES, Dylan Chrystle Reign
MORI, KeiVILLAMIL, Maria Sophia Mae
PARK, Gwanjoon “Justin”WANG, Milliscent Trisha
QUINONES, Al Miguel Joseph
TRILLO, Mark Anthony

Coach: RELOJ, Ramon

Assistant Coaches: FUENTES-ALCANTARA, Jerelene; DOMINGO, Albert; GAMBOA, Jerry

Middle School

BOYSGIRLS
ARMAMENTO, Matthew RomeCAEL, Romane Marie
CLARK, Nathan KhristianDESTURA, Natalia
GUPTA, KrishDIKSHIT, Avani Puneet
HODGES, Connor ThomasELLIS, Kira
PARK, Junseo “Ryan”GARCIGA, Gabriella Maria
SIVASUBRAMANIAM, ChristopherGONZALEZ, Danielle Francesca
WASKIEWICZ, Ethan MatthewHAN, Gahyun “Jenny”
WON, JoonhoHANSEN, Clara Michele
HEDEAGER, Kira Louise
IMASA, Sofia
IYER, Riya
JAVIER, Natalia Lucia
JEWELL, Elizabeth Katherine
LAMB, Caymian
LEON. Jherriz
LIM, Gioia
MASON, Katherine Ellen
MOJDEH, Micaela Jasmine
WARD, Natalie
YOON, Hejin

Coach: RELOJ, Ramon

Assistant Coaches: FUENTES-ALCANTARA, Jerelene; DOMINGO, Albert; GAMBOA, Jerry

Lower School

BOYSGIRLS
BONDAR, MarkBANERJEE, Shreya
CAEL, Maxime, MauriceCHO, Hayeon “Sofi”
DE MILHE DE SAINT VICTOR, Roch Marie CyrilleDE MILHE DE SAINT VICTOR, Ines Marie Priscille
GARCIA, Cruz JulianDE MILHE DE SAINT VICTOR, Lise Marie Paulina
GARCIA, Johnny CycilGO, Vasilisa Kennetovna
HAYDEN, Samuel Kirk GONZALEZ, Solenne Victoria
KIM, Jimin “Matthew”HAYDEN, Grace Linda
KIM, Minchan “Lucas”HAYDEN, Madeline Claire
LAMB, Kaelom MichaelHUANG, Hailey
LEE, Jooyoon “Chris”KIM, Jihyun “Alice”
LI, Bochen “Benjamin”LEIGHTON, Eleanor Rebecca
MONTENEGRO, BastianLE ROUX, Sian Naomie
MONTENEGRO, BenedictLIU, Zhenyu
MONTENEGRO, BertonOROSCO,Avangelina Tyra
MUN, SeungJun ‘Bryan’PILLERVA, Tiffany
NOH, Suhyun “Jacob”POLLEN, Isabela Gussie
ROY, ShameekSTROLLO, Ysabel Mari
SEE, Francisco EfraimWASKIEWICZ, Tanji Elleise
SEE, Michael
SPACHUK, Zen
VAN DER AUWERA, Pieter Andries
YEUNG, John Terrence
ZHANG, Yongju
ZHOU, Hongwei “Kevin”

Coach: RELOJ, Ramon

Assistant Coaches: FUENTES-ALCANTARA, Jerelene; DOMINGO, Albert; GAMBOA, Jerry